Trhová 2, 917 01 Trnava, č.tel.: 033/5512588, č.faxu: 033/5512603, email: sopkrktt@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
29.10.
2020
ONLINE RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA STROJÁRSKEHO A PLASTIKÁRSKEHO PRIEMYSLU
Kategória: obchodné fóra Vydané dňa:18.08.2020; Aktualizované:30.09.2020 (288x prečítané)
Podujatie sa uskutoční v online forme. Obsah podujatia však zostáva nezmenený - aj naďalej máte možnosť stretnúť rakúske firmy so záujmom o výrobnú, obchodnú, či projektovú spoluprácu.

Rakúsko - slovenská kooperačná burza strojárskeho a plastikárskeho priemyslu sa tento rok uskutoční už po deviatykrát.

Tohtoročná burza sa uskutoční vo forme digitálneho podujatia. Firmy sa tak budú môcť stretnúť v reálnom čase prostredníctvom vopred zarezervovaných videohovorov. Rezervácia termínov, ako aj časový plán zostanú také, ako ich poznáte z predošlých ročníkov prezenčných podujatí.

Pre koho je podujatie určené?
Priestor na networking poskytujeme primárne výrobným a technologickým spoločnostiam a dodávateľom špecifických služieb pre odvetvia strojárstva, spracovania kovov, výroby a spracovania plastov.

Akou formou prebieha podujatie?
Rakúske a slovenské firmy majú možnosť rokovať v rámci bilaterálnych online rozhovorov. Rozhovory sú organizované podľa harmonogramu v dvadsaťminútových intervaloch. V rámci tohto času máte možnosť spoznať potenciálnych partnerov a predstaviť im Vašu ponuku, či dozvedieť sa viac o ich ponuke spolupráce, produktov, či služieb. Vaše online b2b rozhovory s konkrétnymi rakúskymi firmami si môžete rezervovať. Výber rozhovorov je možný do 18.10. Registrácia bude možná aj po tomto termíne, avšak nemožno garantovať, že do plánu budeme môcť zaradiť všetky zvolené rozhovory. Rozhovory budú prebiehať v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Máte záujem o účasť?
Vypňte registračný formulár. O ďalšom postupe Vás budeme priebežne informovať. Pre účastníkov pripravujeme „technickú pomoc pred podujatím“, v rámci ktorej Vám v prípade potreby prostredníctvom krátkeho školenia priblížime fungovanie platformy Jit.Si, na ktorej budú prebiehať b2b video-rozhovory.

Je podujatie bezplatné?
Účasť na online podujatí je bezplatná pre partnerské firmy Kooperačnej databázy ADVANTAGE AUSTRIA, pre členov Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory a Slovenského plastikárskeho klastra a pre firmy. Pre ostatné firmy platí účastnícky poplatok vo výške 30€/firma.

Užitočné informácie:
Profily rakúskych firiem a program
Registračný formulár
Tlačová správa z Kooperačnej burzy 2019 v Žiari nad Hronom

Podujatie je pripravované v rámci spolupráce:
ADWANTAGE AUSTRIA SOPK Slovenský plastikársky klaster EEN
Zdroj článku: Trenčianska RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora