Trhová 2, 917 01 Trnava, č.tel.: 033/5512588, č.faxu: 033/5512603, email: sopkrktt@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
23.10.
2019
Misia podnikateľov z Ukrajiny navštívili Trnavskú RK SOPK
Kategória: Aktivity Vydané dňa:28.10.2019 (137x prečítané)

Členmi podnikateľskej obchodnej misie bolo šesť firiem, ktoré majú záujem o nadviazanie obchodnej spolupráce zo slovenskými firmami. Firmy z Kijeva pôsobia v oblasti: výroby komerčných a priemyselných chladiacich zariadení a regálov, vykurovacích zariadení ,plynových kontrolných zariadení,výrobe hygienických výrobkov, v obchode s potravinami, potraviny , vo výrobe poľnohospodárskych výrobkov, v stavebnej činnosti so skúsenosťami s výstavbou panelových domov..

V rámci mise sa uskutočnili rokovania s firmou Sedos s.r.o., ktorá vyrába výsevné vodorozpustné pásiky s osivami zeleniny.

V rámci programu ukrajinský podnikatelia navštívili v Trnave mestský priemyselný park, kde navštívili dve firmy. Tiež mali možnosť oboznámiť sa s rodinnou firmou, ktorá sa zaoberá pestovaním hrozna a tiež výrobou vín, Terra Parna v Suchej nad Parnou.

Kijevská obchodná komora prejavila záujem o rozvoj spolupráce s Trnavskou RK SOPK. V TTRK SOPK sa nachádzajú profily ukrajinských firiem a námety na obchodnú spoluprácu so slovenskými firmami.

V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte.

Zdroj článku: Trnavská RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora