Trhová 2, 917 01 Trnava, č.tel.: 033/5512588, č.faxu: 033/5512603, email: sopkrktt@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
23.10.
2018
RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA
Kategória: Aktivity Vydané dňa:08.11.2018 (172x prečítané)

Kooperačná burza strojárskeho a plastikárskeho priemyslu sa uskutočnila 23.10.2018 v Danubius Health Spa Resort Esplanade Piešťany.

V poradí to bola už siedma kooperačná burza pre rakúske a slovenské firmy strojárskeho, kovospracujúceho a plastikárskeho priemyslu. V úvodnej časti sa predstavili krátkymi prezentáciami partneri podujatia. Prezentácie, boli zamerané na jednotlivé regionálne komory, na ich región a regionálne ekonomické dáta zo štatistiky. Z rakúskej strany sa prezentovala spoločnosť ABA-Invest in Austria s témou „Dôvody a perspektívy investovania v Rakúsku“.

V druhej časti formou bilaterálnych rozhovorov organizovaných v časovom harmonograme dvadsať minútových intervaloch sa nadviazali nové obchodné kontakty pre aktuálne, alebo budúce projekty.

Stretnutia sa zúčastnilo 9 rakúskych spoločností a takmer 30 slovenských firiem. S výsledkom kooperačnej burzy boli spokojní nielen organizátori, ale aj účastníci. Koopeačná burza opäť potvrdila, že o rozhovory slovenských a rakúskych firiem je stály záujem a takéto podujatie je vnímané veľmi pozitívne, a preto sa organizátori dohodli na ďalšej spolupráci pri realizovaní budúcoročnej kooperačnej burzy .

Zdroj článku: Trnavská RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora